Model
WB0164204BRO-014

Czapka z daszkiem
w kolorze niebieskim ze skórzaną naszywką

Czapka baseballówka z bawełny i lnu. Dedykowana małych chłopcom. Produkt posiada ozdobą skórką na froncie i długi daszek chroniący przed słońcem. Funk... czytaj dalej
Kolor: niebieski

Czapka baseballówka z bawełny i lnu. Dedykowana małych chłopcom. Produkt posiada ozdobą skórką na froncie i długi daszek chroniący przed słońcem.

Funkcjonalna czapka baseballówka dla chłopca na lato

Czapki baseballowe są niezwykle popularne z dwóch powodów. Przede wszystkim genialnie się prezentują, będąc swoistą odpowiedzią na aktualnie panujące trendy. Poza tym tego rodzaju element garderoby jest po prostu przydatne każdego dnia. Świetnie udowadnia to model dostępny w naszej ofercie. Przedstawiona czapka baseballówka w niebieskim kolorze chroni przed słońcem, równocześnie uzupełniając letnią kreację chłopca. Pasuje do niemowląt, a wykonana została poprzez połączenie aksamitnej bawełny i lnu. W przedniej części czapki, zaraz nad daszkiem, znajduje się ozdobna skórka. To modna propozycja, która spodoba się dzieciom oraz rodzicom. W garderobie każdej pociechy powinna znaleźć się funkcjonalna czapka z daszkiem.

50% poliester 50% poliuretan
Darmowa dostawa

już od 150zł!

Darmowy zwrot towaru

masz aż 30 dni na darmowy zwrot towaru!

Szybka realizacja zamówienia

95% zamówień realizujemy w 24 godziny!