Model
ZB3364101LIM-007

Czapka zimowa
dziecięca z wełny MERINO

Super miękka czapka z wełny MERINO z wiązaniem pod brodą. Jest bardzo delikatna i niezwykle miła dla skóry. Czapka to streetwear w nowym efektownym wy... czytaj dalej
Kolor: różowy

Super miękka czapka z wełny MERINO z wiązaniem pod brodą. Jest bardzo delikatna i niezwykle miła dla skóry. Czapka to streetwear w nowym efektownym wydaniu ozdobiony efektownymi różkami.

 

  •  wełna MERINO
  • przędza certyfikowana przez: STANDARD 100 by OEKO-TEX®
    CERTYFIKAT nr. 21CX00156 CENTROCOT
  •  markowa wszywka Broel

 

Poznaj wełnę MERINO!

 

Wełna MERINO pochodzi od szczególnej rasy owiec - merynosów australijskich, które, wbrew swojej nazwie, hodowane są w Nowej Zelandii. Wełna merynosów jest surowcem niezwykle cennym, a jej zalety cenione są przez miłośników wysokogórskich wypraw i sportów zimowych. Dlaczego? Poznaj niezwykłe właściwości wełny MERINO!

 

Wełnę MERINO cechuje termoregulacja, co oznacza, że dobrze utrzymuje ciepło podczas zimnych dni, natomiast latem, odprowadza ciepło na zewnątrz, dzięki czemu nie powoduje przegrzania.

Ponadto odznacza się dobrym stosunkiem ciepła do wagi – jej włókna zapewniają ciepło bez względu na grubość, dzięki czemu czapka jest lekka w noszeniu, jednocześnie zapewniając maksymalny komfort cieplny.

Wełna MERINO jest delikatna i hipoalergiczna – nie powoduje podrażnień skóry ani reakcji alergicznych.

Jej kolejną, niezwykłą zaletą, jest zdolność pochłaniania wilgoci i odprowadzania jej na zewnątrz, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet w przypadku, gdy czapka jest wilgotna.

Aby zwiększyć wytrzymałość wełny, a także komfort noszenia naszych czapek, do składu dodajemy poliamid, który znacząco wzmacnia wełnę, jednocześnie ją uelastyczniając.

75% merynos 25% poliamid
Nie stosować bielenia
Nie stosować bielenia
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Maksymalna temperatura prania 30°C. Proces łagodny
Maksymalna temperatura prania 30°C. Proces łagodny
Nie prasować
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie
Nie czyścić chemicznie
Darmowa dostawa

już od 200zł!

Darmowy zwrot towaru

masz aż 30 dni na darmowy zwrot towaru!

Szybka realizacja zamówienia

95% zamówień realizujemy w 24 godziny!